Kamarádi

  • Daniel 
  • Honza 
  • Jindra
  • Míra
  • Robert
  • Radek
  • Zdeněk 

Daniel Říha

Naše parta kamarádů, tentokrát od mladších. Daniel nastuvuje laťku tak vysoko, jak jen to jde. Je absolutní perfekcionista, což je vidět na všem, co mu přišlo pod ruku. Výjimečný diagnostik, autům dává vždy nejlepší péči.

Kamarád, se kterým je zábava a vždy se na něj můžeme spojehnout.

Honza Ševčík

Představujeme Honzu, který je dobrý kamarád a mistr strategie. Má neuvěřitelný přehled o náhradních dílech a dokonce jich většinu dokáže identifikovat podle čísel. Nikdy neodmítne žádnou pomoc. Je skvělý parťák na dlouhé cesty, protože vůbec nepotřebuje spát.

Jindřich Říha

Tentokrát představujeme Jindru, který je náš nepsaný náčelník. Bohaté zkušenosti zužitkuje při renovacích a navíc je skvěle dokáže prezentovat. Pro jeho poutavý výklad se stal nejvyhledávanějším průvodcem našimi muzei.

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že náš kamarád Jindra nás navždy opustil  21.10.2020

Miroslav Vrabec

Představujeme Míru, je nejstarší, takže vlastně nejzkušenější. Je specialistou na jemnou mechaniku. Skvělý kamarád a velký srandista.

Robert Hradecký

Představujeme Roberta. Je za ním vždycky spousta odvedené práce, až se divíme, kdy to vlastně stihnul. Bob dělá všechno naplno, a troufáme si tvrdit, že všechno s nasazením života. Ať je to sport, práce, nebo třeba veterány.

Je skvělý kamarád a velký nadšenec.

Radek Meduna

Představujeme Radka Medunu. Á, náš "nástěnkář", jak si sám říká. Je neustále zaměstnán, pokud ovšem nejí. To on rád! Jinak je ale nepostradatelný při řešení technických a grafických záležitostí a žádnou lotrovinu (stejně jako my ostatní) nikdy nevynechá!

Zdeněk Hradecký

Představujeme Zděnka Hradeckého. Naše parta kamarádů staví za základech tzv. staré gardy. Představujeme Zdeňka, který je nepostradatelným ve všem, do čeho se nikomu nechce. Maká jako mladík a práce mu jde hezky od ruky. Nikdy neodmítne jakoukoliv pomoc. Je mistrem improvizace a skvělý iluzionista.